Stream nefunguje

Hlavní nádraží Praha: vlaky v přímém přenosu

  • Počet zhlédnutí: 2 963 888
OdjezdNástup. / kolej
KamČas
ČERČANYOs22:555J / 22J
BENEŠOV U PRAHYOs23:056J / 28J
PARDUBICE HL.N.R23:14
BEROUNOs23:20
DĚČÍN HL.N.R23:22
NYMBURK HL.N.Os23:25
TÁBORR23:31
ŘÍČANYOs23:35
PLZEŇ HL.N.R23:392S / 7S
BOHUMÍNEx23:47
BRNO DOLNÍ N.IC23:50
PříjezdNástup. / kolej
Ze směruČas
Linz HbfEx
Ex 1546 Jižní expres
Expres
  • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
  • do označených vozů možno zakoupit místenku
  • občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat)
  • ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
  • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
  • přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo
22:577J / 30J
KolínOs
Os 2577
osobní vlak
  • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
  • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
  • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou
  • vlak nečeká na žádné přípoje
23:006J / 28J
Rudná u PrahyOs
Os 25933
osobní vlak
  • samoobslužný způsob odbavování cestujících, platí vyhlášené podmínky jednotlivých dopravců
23:043J / 2J
DobříšOs
Os 2026
osobní vlak
  • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
  • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
23:055S / 22S
ŘevniceOs
Os 9971
osobní vlak
  • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
  • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
  • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou
23:122J / 7J
Graz Hbfrj
rj 372 Vindobona
railjet
  • do označených vozů možno zakoupit místenku
  • restaurační vůz
  • palubní portál
  • ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
  • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
  • tichý oddíl
  • vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let
  • dětské kino
  • přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo
  • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou
23:14 / N
StrančiceOs
Os 9162
osobní vlak
  • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
  • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
  • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou
  • vlak nečeká na žádné přípoje
23:22
Praha-HolešoviceR
R 733 Lužnice
rychlík
  • do označených vozů možno zakoupit místenku
  • vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let
  • úschova během přepravy s možností rezervace místa pro jízdní kolo
23:29
BerounOs
Os 8877
osobní vlak
  • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
  • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
  • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou
  • vlak nečeká na žádné přípoje
23:42
Roudnice n.Lab.Os
Os 6927
osobní vlak
  • samoobslužný způsob odbavování cestujících, platí vyhlášené podmínky jednotlivých dopravců
23:51
Benešov u PrahyOs
Os 2574
osobní vlak
  • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
  • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
  • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou
23:52

Po pořadu Planespotting, kde sledujeme letadla nad Letištěm Václava Havla, jsme v redakci Slow TV chtěli dopřát podobný zážitek také fanouškům železnice. Toto je první ovoce našeho snažení. Podívejte se na pražské hlavní nádraží pěkně z výšky, pusťte si zvuk a zkontrolujte si na informační tabuli, jaké vlaky právě přijíždějí či odjíždějí ... a přitom nikam nespěchejte, v pomalé televizi vám žádný vlak neujede!

Záběr kamery nelze bohužel rozšířit až na 7. nástupiště. Po pravé straně brání výhledu budova. Kameru není ani možné bezpečně umístit a uchytit více „doleva“.

V případě VÝPADKU nám prosím napište na slowtv@playtvak.cz. Opravy přenosu se tak dočkáte nejrychleji. Děkujeme, že nám pomáháte!

Naši partneři

Za pomoc při umístění kamery děkujeme společnosti Mint Group, která nabízí pronájem kanceláří v budově Panorama Business Center s výhledem na Hlavní nádraží a panorama Prahy (6800 m² a 91 garážových míst).

Při komunikaci tématu spolupracujeme s experty z redakce ŽelPage ,která vydává magazín o drážní dopravě nejen v České republice, kalendář výletních vlaků a dalších zájmových akcí, výběrovou fotogalerii, řazení osobních vlaků a další databáze informací o kolejové dopravě.

    

Externí obrázek

Děkujeme serveru www.webcamplaza.net za šíření SlowTV.

Technologické řešení:

Video snímá IP kamera Axis P1365 s 80mm objektivem a funkcemi Lightfinder a WDR pro kvalitní barevný obraz v různých světelných podmínkách a dokonce i v noci.

Streamovací aplikace CamStreamer společnosti NetRex nahraná přímo v kameře dokáže spojit v reálném čase obraz a zvuk ze dvou různých zdrojů a poslat finální video bez jakéhokoli mezičlánku přímo do přehrávače Playtvak.cz.Technické detaily ohledně instalace, provozu i přenosu streamu či fotky a videa ze zákulisí se dozvíte na facebookovém profilu NetRex.

Systém je připojen k internetu s použitím 4G LTE sítě společnosti O2.

    

Sdílejte:

Komentáře

Sledujte živě