Stream nefunguje

Teribear hýbe Prahou! (záznam)

 • Počet zhlédnutí:
 • Zamávejte nám z Letné!
  ×

  Přijďte se podívat do parku v Praze na Letné kdykoli mezi 3.-12. zářím 2015 a zúčastněte se téhle akce pro dobrou věc. Můžete nám při tom zamávat do kamery!

 • Co je slow TV?
  ×

  Slow TV je vysílání v přímém přenosu z míst, která slibují zajímavé příběhy. Pomalu sledujeme zdánlivě obyčejné scény ze života lidí, zvířat, rostlin i strojů, tak jak se odehrávají právě v tomto okamžiku. Je to nuda? Možná jen na první pohled!

  Jak sledovat Slow TV?
  Slow TV je nový formát, který nelze sledovat jako běžný videoklip. Níže je pár tipů, jak si vysílání co nejlépe užít.

  ŽIVÉ ZÁTIŠÍ – Uklidňující pomalá scéna má své kouzlo a můžete si ji pustit na vaší chytré televizi nebo na druhém monitoru při práci.

  DENNÍ ZPRAVODAJSTVÍ – Zkontrolujte si čas od času, co se právě děje ve vašem oblíbeném záběru. Na očekávané události se vás pokusíme předem upozornit, ale život se stejně odvíjí pokaždé jinak!

  AKČNÍ HRA – Svá pozorování můžete komentovat nebo sdílet s ostatními. S každým vysíláním navíc uvedeme nějakou konkrétní výzvu. A co víc, často můžete rovnou vyrazit na místo činu a zasáhnout do děje!

  Inspirace a technické řešení
  Pro uvedení Slow TV v České republice nás inspiroval velký úspěch podobných projektů v několika zemích Evropy v čele se slavnými slow TV pořady Thomase Helluma v Norsku. Českou verzi Slow TV realizujeme s pomocí různých druhů IP kamer, streamovací aplikace CamStreamer a 4G LTE sítě od O2. Za poskytnutí technologií a servisu děkujeme zvláště video expertům ze společností Axis Communications a NetRex.

  Navrhněte nové vysílání!
  Témat máme hodně, ale do Slow TV se můžete aktivně zapojit i vy. Napište nám do redakce své tipy na adresu slowtv@idnes.cz!

 • Zašlete video

Nejnovější sestřihy SlowTV: (další videa)

AKTUALIZOVÁNO: Přenos byl ukončen. Běžel od 2. do 12. září 2015.

Se Slow TV jste mohli deset dní sledovat dění kolem akce Teribear hýbe Prahou. Naše kamera byla umístěná na startovním totemu a představovala jasnou výzvu: zapojte se spolu s námi do sportovně – charitativní akce určené všem, kdo chtějí pomoci znevýhodněným dětem!

Co je cílem? Zastavte se se mezi 3.-12.9. v Praze na Letné, kupte si na místě speciální čip, nazujte tenisky a pak běhejte, choďte, nebo se jen procházejte po vytyčené trase. Není to žádný vrcholový sport! Čas ani styl nerozhoduje. Za každý kilometr, který urazíte a který zaznamená váš čip, věnují partneři akce 10 Kč na vámi zvolený příběh.

Počet kilometrů, které dohromady nachodili a naběhali všichni účastníci - a tomu odpovídající počet darovaných peněz - můžete průběžně sledovat v interaktivní tabulce vlevo.

Podpořte dobrou věc a zamávejte nám při tom do kamery Slow TV!

Registraci a další detaily najdete na stránkách www.teribear.cz

Sledujte navíc aktuální zpravodajství o akci na Rungo.cz

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Vyběhejte pro Teribear desetkrát víc. Jen do dnešní půlnoci

Teribear hýbe Prahou: Přijďte si užít dobročinnou běžeckou párty

TERIBEAR rozhýbal Prahu a získal na charitu téměř čtyři miliony

RUNGO.cz – běháme srdcem


Technologické řešení

IP kamera AXIS Q1635 připevněná na startovacím totemu. Spojení se serverem Playtvak.cz zajišťuje streamovací aplikace CamStreamer společnosti NetRex. Připojení k internetu zajišťuje síť O2 4G LTE.

    

Sdílejte:

KomentářeOnline na SlowTV

 • jez_zlata_koruna-logo

  Sjíždění jezu Zlatá koruna

  289 091 zhlédnutí
 • Planespotting

  Planespotting

  17 392 065 zhlédnutí
 • Transportní loď na Labi.

  Loď RIO 2 brázdí vody Labe

  3 738 268 zhlédnutí
 • mazacka logo

  Mazací tramvaj jede Prahou

  3 777 491 zhlédnutí
 • Hlavní nádraží v Praze
 • potakova fotka
 • logo cercany

  Nádraží Čerčany

  281 480 zhlédnutí