Stream nefunguje

Slavná přestávka s koťátky. Pobavte se a uvolněte

 • Počet zhlédnutí:
 • Osvojte si koťátko!
  ×Ve videu sledujete šest koťat, z nichž čtyři jsou volné k osvojení. Chtěli byste si jedno po skončení Slow TV vysílání odnést? Bude to Matt, Whoopi, Russell nebo Naomi? Promyslete si a bližší informace o podmínkách osvojení najdete na www.pozorkocka.cz
 • Co je slow TV?
  ×

  Slow TV je vysílání v přímém přenosu z míst, která slibují zajímavé příběhy. Pomalu sledujeme zdánlivě obyčejné scény ze života lidí, zvířat, rostlin i strojů, tak jak se odehrávají právě v tomto okamžiku. Je to nuda? Možná jen na první pohled!

  Jak sledovat Slow TV?
  Slow TV je nový formát, který nelze sledovat jako běžný videoklip. Níže je pár tipů, jak si vysílání co nejlépe užít.

  ŽIVÉ ZÁTIŠÍ – Uklidňující pomalá scéna má své kouzlo a můžete si ji pustit na vaší chytré televizi nebo na druhém monitoru při práci.

  DENNÍ ZPRAVODAJSTVÍ – Zkontrolujte si čas od času, co se právě děje ve vašem oblíbeném záběru. Na očekávané události se vás pokusíme předem upozornit, ale život se stejně odvíjí pokaždé jinak!

  AKČNÍ HRA – Svá pozorování můžete komentovat nebo sdílet s ostatními. S každým vysíláním navíc uvedeme nějakou konkrétní výzvu. A co víc, často můžete rovnou vyrazit na místo činu a zasáhnout do děje!

  Inspirace a technické řešení
  Pro uvedení Slow TV v České republice nás inspiroval velký úspěch podobných projektů v několika zemích Evropy v čele se slavnými slow TV pořady Thomase Helluma v Norsku. Českou verzi Slow TV realizujeme s pomocí různých druhů IP kamer, streamovací aplikace CamStreamer a 4G LTE sítě od O2. Za poskytnutí technologií a servisu děkujeme zvláště video expertům ze společností Axis Communications a NetRex.

  Navrhněte nové vysílání!
  Témat máme hodně, ale do Slow TV se můžete aktivně zapojit i vy. Napište nám do redakce své tipy na adresu slowtv@idnes.cz!

 • Zašlete video

Nejnovější sestřihy SlowTV: (další videa)

AKTUALIZOVÁNO: Přenos byl ukončen. Běžel od 24. června do 10. července.

Drazí příznivci koťátek, s radostí vám oznamujeme, že koťátka z našeho přímého přenosu našla své nové majitele, kterým budou dělat radost u nich doma.

Jsme rádi, že se vám koťátka líbila, připravujeme pro vás mnoho dalších zajímavých videí.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK:

Nudíte se? Podívejte se na koťátka ve stylu televizní přestávky

Technologické řešení:

IP kamera AXIS P1425-LE s nočním infračerveným viděním, abychom viděli i noční život šelem. Spojení se serverem Playtvak.cz zajišťuje streamovací aplikace CamStreamer společnosti NetRex. Vzhledem k tomu, že místo má špatné pokrytí mobilním internetem, děkujeme společnosti Náš net za spolupráci a zajištění konektivity.

    

Sdílejte:

Komentáře

Online na SlowTV

 • Krmítko Makov

  Ptačí krmítko v Makově

  1 148 664 zhlédnutí
 • Planespotting

  Planespotting

  18 613 674 zhlédnutí
 • Transportní loď na Labi.

  Loď RIO 2 brázdí vody Labe

  4 101 326 zhlédnutí
 • mazacka logo

  Mazací tramvaj jede Prahou

  4 018 172 zhlédnutí
 • Hlavní nádraží v Praze
 • potakova fotka
 • logo cercany

  Nádraží Čerčany

  335 627 zhlédnutí