Stream nefunguje

Sjíždění jezu Zlatá koruna

 • Počet zhlédnutí:
 • ×
 • Co je slow TV?
  ×

  Slow TV je vysílání v přímém přenosu z míst, která slibují zajímavé příběhy. Pomalu sledujeme zdánlivě obyčejné scény ze života lidí, zvířat, rostlin i strojů, tak jak se odehrávají právě v tomto okamžiku. Je to nuda? Možná jen na první pohled!

  Jak sledovat Slow TV?
  Slow TV je nový formát, který nelze sledovat jako běžný videoklip. Níže je pár tipů, jak si vysílání co nejlépe užít.

  ŽIVÉ ZÁTIŠÍ – Uklidňující pomalá scéna má své kouzlo a můžete si ji pustit na vaší chytré televizi nebo na druhém monitoru při práci.

  DENNÍ ZPRAVODAJSTVÍ – Zkontrolujte si čas od času, co se právě děje ve vašem oblíbeném záběru. Na očekávané události se vás pokusíme předem upozornit, ale život se stejně odvíjí pokaždé jinak!

  AKČNÍ HRA – Svá pozorování můžete komentovat nebo sdílet s ostatními. S každým vysíláním navíc uvedeme nějakou konkrétní výzvu. A co víc, často můžete rovnou vyrazit na místo činu a zasáhnout do děje!

  Inspirace a technické řešení
  Pro uvedení Slow TV v České republice nás inspiroval velký úspěch podobných projektů v několika zemích Evropy v čele se slavnými slow TV pořady Thomase Helluma v Norsku. Českou verzi Slow TV realizujeme s pomocí různých druhů IP kamer, streamovací aplikace CamStreamer a 4G LTE sítě od O2. Za poskytnutí technologií a servisu děkujeme zvláště video expertům ze společností Axis Communications a NetRex.

  Navrhněte nové vysílání!
  Témat máme hodně, ale do Slow TV se můžete aktivně zapojit i vy. Napište nám do redakce své tipy na adresu slowtv@idnes.cz!

 • Zašlete video

Nejnovější sestřihy SlowTV: (další videa)


I v letošním roce jsme pro vás připravili živý přenos z jezu na Vltavě. Tentokrát máme kameru opět na jezu Zlatá koruna, který se nachází na Vltavě, za Českým Krumlovem. V přenosu můžete až do září v poklidu svého domova sledovat vodáckou sezónu na Vltavě. 

Jez Zlatá koruna je za standardních podmínek sjízdný šlajsnou na pravé straně, která má na svém konci vlnu, která lehce zalévá loď. Eventuálně možnost přenesení po pravém břehu.

Přejeme příjemnou podívanou.

Poděkování:

Kamera je umístěna na budově Půjčovny raftů Pirát u jezu Zlatá Koruna, kde najdete veškeré potřebné vybavení ke sjíždění řeky Vltavy. Součástí půjčovny je i kiosek s občerstvením.

Technologické řešení:

Obraz snímá IP kamera Axis P5415-E. Streamovací aplikace CamStreamer 2.0 běžící uvnitř kamery zajišťuje vysílání přímo na server Playtvak.cz. Technické detaily ohledně instalace, provozu i přenosu streamu či fotky a videa ze zákulisí se dozvíte na facebookovém profilu NetRex

    

Sdílejte:

Komentáře

Online na SlowTV

 • Krmítko Makov

  Ptačí krmítko v Makově

  1 104 758 zhlédnutí
 • Planespotting

  Planespotting

  18 231 199 zhlédnutí
 • Transportní loď na Labi.

  Loď RIO 2 brázdí vody Labe

  3 968 516 zhlédnutí
 • mazacka logo

  Mazací tramvaj jede Prahou

  3 929 777 zhlédnutí
 • Hlavní nádraží v Praze
 • potakova fotka
 • logo cercany

  Nádraží Čerčany

  312 829 zhlédnutí