Stream nefunguje

Práce hodináře (záznam)

  • Počet zhlédnutí: 31 586

AKTULIZOVÁNO: Přenos byl ukončen. Probíhal od 29. července do 30. 7.

Luděk Seryn je jeden ze tří nezávislých hodinářů v Česku.Tento pořad Slow TV vám umožnil dva dny mu nahlížet přes rameno v přímém přenosu a sledovat jeho psanou online reportáž.

Tentokrát nešlo o stavbu zcela nového strojku, ale o opravu několika starších modelů hodinek. Viděli jste tak poměrně různorodou práci.

Zvláštní výzva: ve středu 29.7. a ve čtvrtek 30.7. se v průběhu vysílání objevila na stole hodináře ozubená kolečka navíc, která nepatřila do rozebraného strojku. Zůstala v záběru nějakou dobu a pak zmizela. Dostali jsme od vás na email slowtv@playtvak.cz něco přes 20 správných odpovědí se snímkem obrazovky.Vylosovali jsme dva výherce, kteří získali možnost osobní návštěvy ateliéru Luďka Seryna.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK:

Nedokážete si představit, jaká je to piplačka. Jak se zachraňují hodinky

Technologické řešení:

Obraz přenáší IP kamera AXIS Q1635. Spojení se serverem Playtvak.cz zajišťuje streamovací aplikace CamStreamer společnosti NetRex. Technické detaily ohledně instalace, provozu i přenosu streamu či fotky a videa ze zákulisí se dozvíte na facebookovém profilu NetRex. Systém je připojen k internetu s použitím 4G LTE sítě společnosti O2.

    

Tagy:
Sdílejte:

Komentáře

Sledujte živě