Stream nefunguje

Práce hodináře (záznam)

 • Počet zhlédnutí:
 • Najdete kolečko navíc?
  ×Ve středu 29.7. i ve čtvrtek 30.7. se v průběhu vysílání objeví na stole hodináře jedno ozubené kolečko navíc, které nepatří do rozebraného strojku. Zůstane v záběru nějakou dobu a pak zmizí. Poznáte, o jaké se jedná? Pošlete fotografii do komentáře pod videem. Vylosujeme dva z vás, kteří získají možnost osobní návštěvy ateliéru Luďka Seryna a konzultace!
 • Co je slow TV?
  ×

  Slow TV je vysílání v přímém přenosu z míst, která slibují zajímavé příběhy. Pomalu sledujeme zdánlivě obyčejné scény ze života lidí, zvířat, rostlin i strojů, tak jak se odehrávají právě v tomto okamžiku. Je to nuda? Možná jen na první pohled!

  Jak sledovat Slow TV?
  Slow TV je nový formát, který nelze sledovat jako běžný videoklip. Níže je pár tipů, jak si vysílání co nejlépe užít.

  ŽIVÉ ZÁTIŠÍ – Uklidňující pomalá scéna má své kouzlo a můžete si ji pustit na vaší chytré televizi nebo na druhém monitoru při práci.

  DENNÍ ZPRAVODAJSTVÍ – Zkontrolujte si čas od času, co se právě děje ve vašem oblíbeném záběru. Na očekávané události se vás pokusíme předem upozornit, ale život se stejně odvíjí pokaždé jinak!

  AKČNÍ HRA – Svá pozorování můžete komentovat nebo sdílet s ostatními. S každým vysíláním navíc uvedeme nějakou konkrétní výzvu. A co víc, často můžete rovnou vyrazit na místo činu a zasáhnout do děje!

  Inspirace a technické řešení
  Pro uvedení Slow TV v České republice nás inspiroval velký úspěch podobných projektů v několika zemích Evropy v čele se slavnými slow TV pořady Thomase Helluma v Norsku. Českou verzi Slow TV realizujeme s pomocí různých druhů IP kamer, streamovací aplikace CamStreamer a 4G LTE sítě od O2. Za poskytnutí technologií a servisu děkujeme zvláště video expertům ze společností Axis Communications a NetRex.

  Navrhněte nové vysílání!
  Témat máme hodně, ale do Slow TV se můžete aktivně zapojit i vy. Napište nám do redakce své tipy na adresu slowtv@idnes.cz!

 • Zašlete video

Nejnovější sestřihy SlowTV: (další videa)

AKTULIZOVÁNO: Přenos byl ukončen. Probíhal od 29. července do 30. 7.

Luděk Seryn je jeden ze tří nezávislých hodinářů v Česku.Tento pořad Slow TV vám umožnil dva dny mu nahlížet přes rameno v přímém přenosu a sledovat jeho psanou online reportáž.

Tentokrát nešlo o stavbu zcela nového strojku, ale o opravu několika starších modelů hodinek. Viděli jste tak poměrně různorodou práci.

Zvláštní výzva: ve středu 29.7. a ve čtvrtek 30.7. se v průběhu vysílání objevila na stole hodináře ozubená kolečka navíc, která nepatřila do rozebraného strojku. Zůstala v záběru nějakou dobu a pak zmizela. Dostali jsme od vás na email slowtv@playtvak.cz něco přes 20 správných odpovědí se snímkem obrazovky.Vylosovali jsme dva výherce, kteří získali možnost osobní návštěvy ateliéru Luďka Seryna.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK:

Nedokážete si představit, jaká je to piplačka. Jak se zachraňují hodinky

Technologické řešení:

Obraz přenáší IP kamera AXIS Q1635. Spojení se serverem Playtvak.cz zajišťuje streamovací aplikace CamStreamer společnosti NetRex. Technické detaily ohledně instalace, provozu i přenosu streamu či fotky a videa ze zákulisí se dozvíte na facebookovém profilu NetRex. Systém je připojen k internetu s použitím 4G LTE sítě společnosti O2.

    

Tagy:
Sdílejte:

Komentáře

Online na SlowTV

 • Krmítko Makov

  Ptačí krmítko v Makově

  1 104 758 zhlédnutí
 • Planespotting

  Planespotting

  18 231 199 zhlédnutí
 • Transportní loď na Labi.

  Loď RIO 2 brázdí vody Labe

  3 968 516 zhlédnutí
 • mazacka logo

  Mazací tramvaj jede Prahou

  3 929 777 zhlédnutí
 • Hlavní nádraží v Praze
 • potakova fotka
 • logo cercany

  Nádraží Čerčany

  312 829 zhlédnutí