Stream nefunguje

Planespotting

  • Počet zhlédnutí: 18 613 735

Nepropásněte

Přílety a odlety v dalších dnech na serveru planes.cz

Planespotting neboli sledování letadel je pro mnohé velká vášeň. Naše kamera je umístěna na střeše parkoviště GO Parking hned za ranvejí Letiště Václava Havla v pražské Ruzyni, kde se můžete na letadla podívat i osobně. Díky přímému přenosu ale takto nezmeškáte žádné důležité letadlo. Můžete navíc použít aplikaci Flightradar níže v tomto článku a podívat se, na jaká letadla se právě díváte. Při sledování si nezapomeňte zapnout zvuk, uslyšíte přenos komunikace ze řídicí věže.

Pošlete nám zajímavé snímky přistávání letadel na náš Facebook (zmáčkněte klávesu Printscreen na klávesnici, snímek uložte a nasdílejte)

V případě VÝPADKU nám prosím napište na slowtv@playtvak.cz. Opravy přenosu se tak dočkáte nejrychleji. Děkujeme, že nám pomáháte!

Tipy na zajímavé odlety letadel na Planes.cz.

   

Poděkování:

Přenos realizujeme ve spolupráci se společností GO Parking - nejmodernějším parkovištěm u Letiště VH Praha. Na GO parkingu vždy uvidíte dostatečnou kapacitu a kvalitní služby.

    

Technologické řešení:

Otočná IP kamera Axis P5635-E s 30x zoom je trvale zaměřena na hlavní část ranveje, lze ji ale příležitostně ovládat a přiblížit detaily. Přenos zajišťuje streamovací aplikace CamStreamer společnosti NetRex. Systém je připojen k internetu s použitím 4G LTE sítě společnosti O2. Technické detaily ohledně instalace, provozu i přenosu streamu či fotky a videa ze zákulisí se dozvíte na facebookovém profilu NetRex.


Komentáře

Sledujte živě