Stream nefunguje

Planespotting

 • Počet zhlédnutí:
 • Zachyťte Airbus A380!
  ×

  Pokud se vám podaří zachytit Airbus A380 Emirates (přílet 13:30 / odlet 15:55), nasdílejte nám ho na Facebook!

 • Co je slow TV?
  ×

  Slow TV je vysílání v přímém přenosu z míst, která slibují zajímavé příběhy. Pomalu sledujeme zdánlivě obyčejné scény ze života lidí, zvířat, rostlin i strojů, tak jak se odehrávají právě v tomto okamžiku. Je to nuda? Možná jen na první pohled!

  Jak sledovat Slow TV?
  Slow TV je nový formát, který nelze sledovat jako běžný videoklip. Níže je pár tipů, jak si vysílání co nejlépe užít.

  ŽIVÉ ZÁTIŠÍ – Uklidňující pomalá scéna má své kouzlo a můžete si ji pustit na vaší chytré televizi nebo na druhém monitoru při práci.

  DENNÍ ZPRAVODAJSTVÍ – Zkontrolujte si čas od času, co se právě děje ve vašem oblíbeném záběru. Na očekávané události se vás pokusíme předem upozornit, ale život se stejně odvíjí pokaždé jinak!

  AKČNÍ HRA – Svá pozorování můžete komentovat nebo sdílet s ostatními. S každým vysíláním navíc uvedeme nějakou konkrétní výzvu. A co víc, často můžete rovnou vyrazit na místo činu a zasáhnout do děje!

  Inspirace a technické řešení
  Pro uvedení Slow TV v České republice nás inspiroval velký úspěch podobných projektů v několika zemích Evropy v čele se slavnými slow TV pořady Thomase Helluma v Norsku. Českou verzi Slow TV realizujeme s pomocí různých druhů IP kamer, streamovací aplikace CamStreamer a 4G LTE sítě od O2. Za poskytnutí technologií a servisu děkujeme zvláště video expertům ze společností Axis Communications a NetRex.

  Navrhněte nové vysílání!
  Témat máme hodně, ale do Slow TV se můžete aktivně zapojit i vy. Napište nám do redakce své tipy na adresu slowtv@idnes.cz!

 • Zašlete video

Nejnovější sestřihy SlowTV: (další videa)

Planespotting neboli sledování letadel je pro mnohé velká vášeň. Naše kamera je umístěna na střeše parkoviště GO Parking hned za ranvejí Letiště Václava Havla v pražské Ruzyni, kde se můžete na letadla podívat i osobně. Díky přímému přenosu ale takto nezmeškáte žádné důležité letadlo. Můžete navíc použít aplikaci Flightradar níže v tomto článku a podívat se, na jaká letadla se právě díváte. Při sledování si nezapomeňte zapnout zvuk, uslyšíte přenos komunikace ze řídicí věže.

Pošlete nám zajímavé snímky přistávání letadel na náš Facebook (zmáčkněte klávesu Printscreen na klávesnici, snímek uložte a nasdílejte)

V případě VÝPADKU nám prosím napište na slowtv@playtvak.cz. Opravy přenosu se tak dočkáte nejrychleji. Děkujeme, že nám pomáháte!

Tipy na zajímavé odlety letadel na Planes.cz.

   

Poděkování:

Přenos realizujeme ve spolupráci se společností GO Parking - nejmodernějším parkovištěm u Letiště VH Praha. Na GO parkingu vždy uvidíte dostatečnou kapacitu a kvalitní služby.

    

Technologické řešení:

Otočná IP kamera Axis P5635-E s 30x zoom je trvale zaměřena na hlavní část ranveje, lze ji ale příležitostně ovládat a přiblížit detaily. Přenos zajišťuje streamovací aplikace CamStreamer společnosti NetRex. Systém je připojen k internetu s použitím 4G LTE sítě společnosti O2. Technické detaily ohledně instalace, provozu i přenosu streamu či fotky a videa ze zákulisí se dozvíte na facebookovém profilu NetRex.


Komentáře

Nepropásněte

Přílety a odlety v dalších dnech na serveru planes.cz

Online na SlowTV

 • Krmítko Makov

  Ptačí krmítko v Makově

  1 148 664 zhlédnutí
 • Planespotting

  Planespotting

  18 613 674 zhlédnutí
 • Transportní loď na Labi.

  Loď RIO 2 brázdí vody Labe

  4 101 326 zhlédnutí
 • mazacka logo

  Mazací tramvaj jede Prahou

  4 018 172 zhlédnutí
 • Hlavní nádraží v Praze
 • potakova fotka
 • logo cercany

  Nádraží Čerčany

  335 627 zhlédnutí