Stream nefunguje

Loď RIO 2 brázdí vody Labe

  • Počet zhlédnutí: 4 101 426

Poskytovatelem technologie pro sledování aktuální polohy lodi je společnost Data Rail Czech Republic

Celá mapa

V živém přenosu z nákladní lodi RIO 2 můžete již do dubna sledovat každý den život kapitána Batisty, lodníka Kuby a dalších členů posádky.

Soulodí tvoří tlačný remorkér Rio 2 a dva tlačné čluny - Vida 10 a TČ 2. Plavidla mají na šířku přes deset metrů. Jsou uzpůsobena pro přepravu těžkých nákladů nebo velkorozměrného zboží, které by ani nebylo možné transportovat pozemní dopravou. Celková nosnost soulodí je 1 800 tun.

Remorkér brázdí Labe a kanály mezi Děčínem a Hamburkem a vy můžete být díky ochotnému a sdílnému kapitánu u toho.

V případě, že se stream pouze načítá a nevidíte obraz, vjela loď do oblasti bez signálu pro přenos dat. Zkuste to prosím později, zajištění přenosu po celé trati z Čech do Německa je technicky nejnáročnější částí projektu.

V případě VÝPADKU nám prosím napište na slowtv@playtvak.cz. Opravy přenosu se tak dočkáte nejrychleji. Děkujeme, že nám pomáháte!

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK A ONLINE REPORTÁŽ

Lod do Hamburku

Lodí do Německa

Spolupráce a technologické řešení:

    

Technologii pro živý přenos a WIFI na palubě zajišťuje společnost DataRail Czech Republic a.s. prostřednictvím vlastního řešení TrainData M400 a připojení do všech dostupných sítí současně. Za připojení s pomocí 4 roamingových karet děkujeme společnosti O2.

Obraz snímá otočná IP kamera AXIS Q6045-E-MkII poskytující barevný obraz ve dne i v noci. V její paměti je nahraná aplikace CamStreamer společnosti NetRex, která umožňuje přenos videa přímo z kamery do přehrávače Playtvak.cz. Technické detaily ohledně instalace, provozu i přenosu streamu či fotky a videa ze zákulisí se dozvíte na facebookovém profilu NetRex.

Sdílejte:

Komentáře

Sledujte živě