Stream nefunguje

Léto zemědělce

 • Počet zhlédnutí:
 • ×
 • Co je slow TV?
  ×

  Slow TV je vysílání v přímém přenosu z míst, která slibují zajímavé příběhy. Pomalu sledujeme zdánlivě obyčejné scény ze života lidí, zvířat, rostlin i strojů, tak jak se odehrávají právě v tomto okamžiku. Je to nuda? Možná jen na první pohled!

  Jak sledovat Slow TV?
  Slow TV je nový formát, který nelze sledovat jako běžný videoklip. Níže je pár tipů, jak si vysílání co nejlépe užít.

  ŽIVÉ ZÁTIŠÍ – Uklidňující pomalá scéna má své kouzlo a můžete si ji pustit na vaší chytré televizi nebo na druhém monitoru při práci.

  DENNÍ ZPRAVODAJSTVÍ – Zkontrolujte si čas od času, co se právě děje ve vašem oblíbeném záběru. Na očekávané události se vás pokusíme předem upozornit, ale život se stejně odvíjí pokaždé jinak!

  AKČNÍ HRA – Svá pozorování můžete komentovat nebo sdílet s ostatními. S každým vysíláním navíc uvedeme nějakou konkrétní výzvu. A co víc, často můžete rovnou vyrazit na místo činu a zasáhnout do děje!

  Inspirace a technické řešení
  Pro uvedení Slow TV v České republice nás inspiroval velký úspěch podobných projektů v několika zemích Evropy v čele se slavnými slow TV pořady Thomase Helluma v Norsku. Českou verzi Slow TV realizujeme s pomocí různých druhů IP kamer, streamovací aplikace CamStreamer a 4G LTE sítě od O2. Za poskytnutí technologií a servisu děkujeme zvláště video expertům ze společností Axis Communications a NetRex.

  Navrhněte nové vysílání!
  Témat máme hodně, ale do Slow TV se můžete aktivně zapojit i vy. Napište nám do redakce své tipy na adresu slowtv@idnes.cz!

 • Zašlete video

Nejnovější sestřihy SlowTV: (další videa)

Sledujte žně z kabiny pásového traktoru CASE IH Quadtrac 540

V družstvu Oseva Agri Chrudim a.s. je naše kamera umístěná na těžkém pásovém traktoru CASE IH Quadtrac 580. Čtveřice pásových jednotek nezávisle kopírujících terén a rovnoměrné rozložení hmotnosti 50/50 mezi přední a zadní nápravu zajišťuje maximalizaci tahového výkonu. Ve vrcholné verzi je Quadtrac poháněn motorem o objemu 12,9 litru s dvojitým přeplňováním, díky čemuž dosahuje úctyhodného výkonu 692 koní. Výše zmíněné činí z traktoru Quadtrac nepřekonatelný polní tahač, kterému se konkurence může jen stěží rovnat. Pohodlí pro řidiče zajišťuje čtyřbodově odpružená a prostorná kabina excelující nízkou hladinou hluku, čímž v této kategorii poskytuje dosud nevídaný komfort. Pásový podvozek kromě maximální efektivity pro přenos výkonu motoru zároveň snižuje tlak vyvinutý na půdu, přičemž minimalizace zhutnění je klíčová pro schopnost půdy udržet vláhu. Hlavní výhodou kloubového řízení proti dvoupásovým traktorům je eliminace negativního hrnutí půdy na souvratích při dodržení maximálního kroutícího momentu. Šířka traktoru pod tři metry umožňuje bezproblémový přejezd po silničních komunikacích.

         

Technické řešení

Pro tento přímý přenos používáme speciální streamovací sady s IP kamerami AXIS Q3515 -LVE. Streamovací aplikace CamStreamer 2.0 běžící uvnitř kamer zajišťuje vysílání kamer do cloudu Stream Circle, kde signál kamer přepíná. Výstup z cloudu je směřován na server Playtvak.cz. Provozní údaje stroje jsou zprostředkované skrze systém ITineris od společnosti Agri-precision.

    

Sdílejte:

KomentářeOnline na SlowTV

 • jez_zlata_koruna-logo

  Sjíždění jezu Zlatá koruna

  289 146 zhlédnutí
 • Planespotting

  Planespotting

  17 393 233 zhlédnutí
 • Transportní loď na Labi.

  Loď RIO 2 brázdí vody Labe

  3 738 456 zhlédnutí
 • mazacka logo

  Mazací tramvaj jede Prahou

  3 777 621 zhlédnutí
 • Hlavní nádraží v Praze
 • potakova fotka
 • logo cercany

  Nádraží Čerčany

  281 494 zhlédnutí