Stream nefunguje

Krajina s pokladem (přenos ukončen)

  • Počet zhlédnutí: 38 640

AKTUALIZOVÁNO: Přenos byl ukončen. Běžel od 30. června do 19. července 2015.

Ve videu jste mohli sledovat tajemnou krajinu okem nehybné kamery, v jejímž záběru byla ukryta geokeška s odměnou. Kamera běžela ve dne i v noci a pohled na ni byl navíc živým zátiším.

Již v prvních dnech po spuštění programu se na místě začali objevovat geocacheři - úspěšní luštitelé hádanky. Vysílání bylo ukončeno sousedským táborákem v sobotu 18.7. a nakonec prozrazením - kamera byla otočena na název obce Křišťanov. Podobné hádanky budou na Slow TV pokračovat.

Jaký byl soutěžní úkol?

  • Průběžně sledujte video a zkuste uhádnout, kde se nachází tajemná krajina.
  • Kdesi v záběru kamery je ukryta geokeš. Vzhledem k tomu, že není k dispozici ani přibližná poloha, není registrována v síti Geocaching.com.
  • Najděte keš (při vstupu do záběru počítejte s tím, že vás druzí mohou sledovat na Slow TV), zapište se do deníčku a zamávejte nám na kameru. Jste-li první až třetí, zavolejte či pošlete sms na uvedené telefonní číslo. Zajímá nás příběh, jak jste krajinu našli!
  • Vezměte si odměnu – unikátní geocoin z akce Stratocaching 2014 (jen jeden na vaši skupinu). Celkově jsou k dispozici mince pro 20 nálezců.
  • Dokud hra nebude ukončena, nikomu neprozraďte, kde jste poklad našli!
  • Sledujte vývoj situace na Slow TV. Podle toho, jak se bude hledání vyvíjet, budou uveřejněny nápovědy či další výzvy.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Češi, mistři v hledání. Tajemné místo z videa objevilo už 16 lidí

Znáte dobře Česko? Uhádněte místo z videa, kde se skrývá poklad

Technologické řešení: IP kamera AXIS Q1615-E v režimu WDR (HDR) a barevným nočním viděním (noční obraz s dlouhou expozicí a nižší snímkovou frekvencí) a streamovací aplikacíCamStreamer společnosti NetRex.

    

Komentáře

Sledujte živě