Stream nefunguje

Sjíždění jezu v Herbertově

 • Počet zhlédnutí:
 • Cvakněte!
  ×Pošlete nám na Facebook nebo e-mailem na slowtv@playtvak.cz snímky s cvaknutými vodáky či jiné zajímavé záběry (zmáčněte klávesu Print Screen na klávesnici a obrázek uložte).
 • Co je slow TV?
  ×

  Slow TV je vysílání v přímém přenosu z míst, která slibují zajímavé příběhy. Pomalu sledujeme zdánlivě obyčejné scény ze života lidí, zvířat, rostlin i strojů, tak jak se odehrávají právě v tomto okamžiku. Je to nuda? Možná jen na první pohled!

  Jak sledovat Slow TV?
  Slow TV je nový formát, který nelze sledovat jako běžný videoklip. Níže je pár tipů, jak si vysílání co nejlépe užít.

  ŽIVÉ ZÁTIŠÍ – Uklidňující pomalá scéna má své kouzlo a můžete si ji pustit na vaší chytré televizi nebo na druhém monitoru při práci.

  DENNÍ ZPRAVODAJSTVÍ – Zkontrolujte si čas od času, co se právě děje ve vašem oblíbeném záběru. Na očekávané události se vás pokusíme předem upozornit, ale život se stejně odvíjí pokaždé jinak!

  AKČNÍ HRA – Svá pozorování můžete komentovat nebo sdílet s ostatními. S každým vysíláním navíc uvedeme nějakou konkrétní výzvu. A co víc, často můžete rovnou vyrazit na místo činu a zasáhnout do děje!

  Inspirace a technické řešení
  Pro uvedení Slow TV v České republice nás inspiroval velký úspěch podobných projektů v několika zemích Evropy v čele se slavnými slow TV pořady Thomase Helluma v Norsku. Českou verzi Slow TV realizujeme s pomocí různých druhů IP kamer, streamovací aplikace CamStreamer a 4G LTE sítě od O2. Za poskytnutí technologií a servisu děkujeme zvláště video expertům ze společností Axis Communications a NetRex.

  Navrhněte nové vysílání!
  Témat máme hodně, ale do Slow TV se můžete aktivně zapojit i vy. Napište nám do redakce své tipy na adresu slowtv@idnes.cz!

 • Zašlete video

Nejnovější sestřihy SlowTV: (další videa)

Po třech letech se při „pomalém“ sledování vodáckých aktivit vracíme na jez v Herbertově nedaleko Vyššího Brodu. Ať už léto přinese jakékoli počasí a možná i sucho, na tomto jezu by měl být i letos dostatek vody, takže si příznivci oblíbeného vodního sportu mohou užít adrenalin.

Úsek z Vyššího Brodu do Boršova je nejvíce sjížděným úsekem Vltavy. Přehradní nádrž Lipno zaručuje splavnost i v době největšího sucha. Proto v těch dnech hodně vodáků míří právě sem. Jez to není náročný, ale táhne trochu doprava a musí se při jeho sjízdění pádlovat. Pár vodáků se při jeho sjíždění cvakne, ale to už k vodě patří!

Poděkování:

Přenos realizujeme díky spolupráci s penzionem Herbertov, kde je kamera umístěna. Penzion Herbertov nabízí ubytování v jižních Čechách v blízkosti městečka Vyšší Brod, u břehu řeky Vltavy.

Technologické řešení:

Otočná IP kamera AXIS P5415. Přenos zajišťuje streamovací aplikace CamStreamer společnosti NetRex.

    

Sdílejte:

Komentáře

Online na SlowTV

 • Krmítko Makov

  Ptačí krmítko v Makově

  1 148 664 zhlédnutí
 • Planespotting

  Planespotting

  18 613 674 zhlédnutí
 • Transportní loď na Labi.

  Loď RIO 2 brázdí vody Labe

  4 101 326 zhlédnutí
 • mazacka logo

  Mazací tramvaj jede Prahou

  4 018 172 zhlédnutí
 • Hlavní nádraží v Praze
 • potakova fotka
 • logo cercany

  Nádraží Čerčany

  335 627 zhlédnutí